צילומי תינוקות

ההבדל בין צילומי תינוקות אמנותיים לצילום חובבני

צילומי תינוקות יכולים להיות בכל שלב וזמן, הרי הם הכי מתוקים כשהם מכורבלים בשמיכה או בתנוחת עובר.

מיום ליום הקטנטנים שלנו גדלים ומתפתחים, ולא פעם חברים או בני משפחה שלא ראו את התינוק שלנו זמן מה מתפעלים כיצד הוא גדל ונהיה ברור.

אם לא נתעד את הרגעים היפים עם צילום תינוקות ניו בורן אמנותיים מרהיב, פשוט נשכח מהם, ולכן כל זמן הוא הזדמנות נהדרת ליצירת בוק תמונות מרהיב!

 

למה דווקא צילומי תינוקות אמנותיים?

לכל אחד יש סמארטפון ממנו ניתן לצלם תמונות יפהפיות, אבל יש הבדל מהותי בין צילום אמנותי לצילום חובבני מהנייד.

צלמת המתמחה בשילוב צילומי תינוקות אמנותיים או צילומי ניו בורן יודעת לתפוס את הרגע המיוחד ולאבזר את התמונות באקססוריז מתאימים.

התוצאות בהחלט נראות לעין ויותירו זיכרונות קסומים שיתלו על קירות הבית כתמונות ממוסגרות, או יפורסמו בגאווה ברשתות החברתיות.

מה הייחודיות של צילום תינוקות ניו בורן אומנותיים?

סבלנות רבה – כדי לתפוס את התינוק ברגעים מוצלחים, צריך להמתין בסבלנות ולהשרות רוגע שיועבר לתינוק.

לבל נשכח שהם מתהפכים, אולי קצת בוכים ולכן צלמת מקצועית תגרום להם להרגיש נוח ונעים כדי שירגישו נינוחים ונוכל להוציא תמונות מהממות.

צילומי תינוקות מצריכים ראייה של התמונה המלאה.

לצלמת מקצועית יש את היכולת לראות כיצד תראה התמונה המוגמרת, עוד במהלך הצילום וגם ללא עזרת הציוד הדיגיטלי והפוטושופ הקיימים.

ציוד מקצועי – מעבר לשליטה המוחלטת בצילום, הצלמת מגיעה עם ציוד מקצועי הכולל עדשות ותאורה המקנים לתמונות מתאר ייחודי של אור וצל.

אין ספק שההבדלים בין תמונה רגילה לתמונות המצולמות עם מצלמה וציוד מקצועיים יהיו שונים מאוד.

רקעים, תאורה ואקססוריז

אקססוריז מדליקים – התפאורה, הרקעים והאקססוריז מוספים לתמונות טאץ' ייחודי וגורמים לתמונה להיראות כאילו היא לקוחה מקטלוג של בגדי תינוקות.

כל צלמת תחזיק בסטודיו שלה טקסטיל רך ונעים שיכניס חמימות לתמונה, סלסלות מתוקות בהן התינוק יונח, זרי פרחים, בגדים מתוקים, קשתות לראש ופריטים נוספים שיכנסו סטייל לתמונות.

ניסיון המאפשר לתפוס את הרגע – מלבד האקססוריז והתפאורה, צלמת מקצועית מגיעה עם ניסיון עצום ויודעת כיצד לתפוס מבט שובה לב ולייצר ממנו תמונה ייחודית.

היא כמובן גם תדע כיצד להניח את התינוק ולצלם בזוויות מיוחדות שלא חשבתם עליהן.  

מחפשים צילומי תינוקות? הגעתם למקום המדויק! תתקשרו אלי, ויחד ניצור זיכרונות מתוקים

צילומי תינוקות אמנותיים בלוג

השארת תגובה