תפור עלייך: מה ללבוש לצילומי הריון

ליבך פועם מהתרגשות ועוברך בועט על בטנך: רק את יכולה להעיד עד כמה ההיריון לימד אותך על העוצמות שלך, חיבר אותך לנשיות שלך וגרם לך להבין שהלב מתרחב ותמיד מוצא מקום לעוד אהבה.

לצד קורסי הכנה ללידה ועיצוב חדר התינוק, יש עוד דבר אחד הכלול בלו"ז שלך ואת ממש לא יכולה לחכות לו: צילומי הריון!

אם גם את מוצאת את עצמך מבזבזת זמן ומחשבה בשאלה "מה אלבש לצילומי ההריון שלי?", דעי כי את ממש לא לבד.

מתוך עשרות בגדים לצילומי הריון, אל תשכחי לרגע: את זו שעושה את הבגד! אולי את מרימה כעת גבה ומרגישה כי מדובר על עוד קלישאה שחוקה, אך לא.

צילומי ההיריון אינם מתיימרים להיות צילומי אופנה, אלא שהם מתמקדים בעוצמה הנשית שלך.

אז איך נבחר בגדים לצילומי הריון מחמיאים?

כלל הזהב: את עושה את הבגד ולא הבגד עושה אותך. בגדי הריון לצילומים-

ישנה נטייה לחשוב כי מה שיהפוך את הבוק מ"בוק יפה" ל"בוק וואו" הוא הבגד, אך זה לא מדויק.

הבגד שתבחרי הוא רק חלק מהבוק.

הדברים החשובים יותר מפריטי הלבוש התורמים ליצירת בוק WOW מרגש ופוטוגני:

  • מידת הנוחות שלך – חשוב שתבחרי בבגד נוח, כזה שמאפשר לך ולא מגביל אותך. הנוחות עוברת מצלמה וכך גם חוסר הנוחות, כך שככל שיהיה לך נוח יותר, כך טוב יותר.
  • הסיפור שמספרת התמונהצילומי הריון מתחלקים ל-2: צילומים שלך לבד + צילומי זוגיות. תמונה טובה היא תמונה שמספרת סיפור. הסיפור יכול להיות ההתרגשות שלך, הציפייה שלך לתינוקך (מבט על הבטן ויד על הבטן), מבטים מאוהבים בינך ובין בן זוגך ועוד.
  • תפאורה מרשימה – ודבר נוסף: הלוקיישן בו תצטלמי. צילומי הריון ניתן לצלם בסטודיו עם שלל רקעים, בבית הפרטי שלך וכמובן שבטבע. למרות שהפוקוס הוא עליך ועל בן זוגך, "התפאורה" העוטפת אתכם משפיעה באופן ישיר על אווירת התמונה.

רגע לפני שאת רצה לארון הבגדים, כמה טיפים חשובים לבחירת בגדים לצילומי הריון:

  • לכל אישה יש את "הצבע שלה". בחרי את הצבע שאת אוהבת – זה שמחמיא לגופך ושמאיר את פניך. בגדול, הצבע הלבן נחשב לצבע המומלץ ביותר הודות ל-FEEL שהוא משדר: רוך, טוהר והתחלה חדשה.
  • צמוד או לא צמוד? הבחירה כמובן רק שלך. ישנן נשים הריוניות שבוחרות בבגדים משוחררים ורחבים יותר במטרה לטשטש את מידות גופן. עם זאת, ישנן נשים שבוחרות לעשות את ההפך – להחצין את גופן ההריוני, העוצמתי והנשי באמצעות שמלות הריון אלגנטיות. המפתח: נוחות! מה שנוח לך בהכרח יצטלם טוב.
  • במידה ואת בוחרת ללכת על פריטי בייסיק (טי-שירט וג'ינס/טייץ), "שברי" את המראה הבסיסי עם תכשיטים.
  • ועוד טיפ שאינו חובה: צילומי הריון מחצינים את הנשיות שלך, אך גם את זוגיות המעוררת ההשראה שלך. מאחר ומדובר על תמונה, האלמנטים החזותיים הם אלו המספרים את הסיפור. אחת הדרכים להעביר מסרים של אהבה ושל "יחד" היא עם פריטי לבוש זהים לך ולבן זוגך. לדוגמא: חולצה לבנה ומכנס שחור. הצבעים הזהים משדרים "אנחנו אחד" ומוסיפים רובד נוסף של רגש.

בסטודיו שלנו יש מגוון בגדי הריון בכל סגנון ומידה המתאימים לסגנון הצילום הרצוי.

מחפשים צילומי הריון מקוריים? הגעתם למקום הנכון! תתקשרו אלי, ויחד ניצור זיכרון בלתי נשכח.

בגדים לצילומי הריון

השארת תגובה