צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן נעשים בימים הראשונים שלאחר הלידה, וזה מה שמעניק לחוויית צילומי ניו בורן המון עוצמה ורגש. צילומי ניו בורן הם מתנה נפלאה להורים אבל גם לתינוק שיום אחד יגדל ויזכה לראות במו עיניו את רגעיו הראשונים בעולם.

ימיו הראשונים של התינוק הם הימים המומלצים ביותר עבור צילומי ניו בורן. המראה של התינוק הקטנטן, שזה עתה נולד והוא פלא הבריאה, הוא העוצמתי ביותר. בימים אלו התינוק גדל משמעותית משבוע לשבוע ועל כן אנו מנסים באמצעות הצילום לתפוס את הרגע המיוחד והקסום הזה.

איך מתבצעים הצילומים?

צילום תינוקות ניו בורן נערך בסטודיו חמים ונעים. אנו מפעילים מיזוג לטמפרטורה הרצויה, עוטפים את התינוק הקטנטן באהבה ומקשיבים לו. מתבוננים ונותנים לו פשוט להיות נוכח.

מאוד חשוב לקבוע את המועד מיד לאחר הלידה בטווח 3 השבועות הראשונים במטרה לא לפספס את הימים המומלצים ביותר עבור צילום ניו בורן. הצילומים מתחילים בדרך כלל עם האכלת התינוק ואז בשעה שהתינוק ישן אנחנו מתבוננים בו ומצלמים אותו, תוך כדי חילוף רקעים, אביזרים ותנוחות. בסטודיו מגוון רחב של אביזרים שמשמים לצילומי ניו בורן כגון – בדים נעימים, קופסאות וסלסלות, ועוד

ברשות ההורים האפשרות להצטלם יחדיו עם התינוק לצילום משפחתי בסטודיו או בטבע.

מוזמנים לקרוא עוד על צילומי משפחה. 

צילומי ניו בורן זו מזכרת וחוויה בלתי נשכחת! 

ילדים גדלים כל כך מהר , בואו תנצרו את הרגע המיוחד הזה. מזמינה אתכם לצילומים מהנים, מרגשים, שישתלבו באלבום הלידה שלכם וכתמונות הראשונות של ילדיכם.

השאירו פרטים ושמעו על המבצעים שלנו