צילומי הריון

צילומי הריון קלאסיים בסטודיו

מיד בכניסתכם לסטודיו תתקבלו בפינת קפה נוחה ומפנקת ולרשותכם תעמוד מלתחה עם מגוון בגדים ואביזרים בה תוכלו להתארגן לצילומים.

הסטודיו ממוקם במבנה גדול המאפשר לכם להביא אתכם ליום הצילום את כל המשפחה – הילדים הגדולים, ההורים, הסבים והסבתות, ואף את בעל החיים האהוב עליכם, ואת כל מי שתרצו לצרף אליכם ליום הצילום ולחוויה המרגשת.

עם כניסתכם לאולם הצילום תגלו שכל מה שצריך ליום צילום נעים וחוויתי כבר מחכה לכם כאן. מעבר לפרקט ולעיצוב החמים, יחכו לכם באולם הצילום שטוף השמש גם מגוון רחב של תלבושות ואביזרים מיוחדים המתאימים לצילומי הריון – פרטי לבוש ייחודיים, תכשיטים, צעיפים, כובעים ושמשיות, אביזרי ריהוט מיוחדים, ועוד הפתעות. כמו כן תוכלו לבחור ממגוון רחב של רקעים ותפאורות שישמעו כרקע לצילומים שלכם. בנוסף נוכל להשמיע לכם מוזיקה שאתם אוהבים שתהפוך את החוויה שלכם למושלמת.

צילומי היריון הם חוויה זוגית, משפחתית ואינטימית. צילומי היריון הם הצילום הראשון של הרך הנולד (עוד לפני שנולד) והם התמונה הפותחת כל אלבום ילדים.

מיקומו המיוחד של הסטודיו בלב הכפר, בין שדות ופרדסים, מוקף בפינות טבע קסומות, מאפשר לכם לבחור ולשלב צילומי היריון קלאסיים בסטודיו עם צילומי היריון בטבע.

צילומי הריון בטבע

הסטודיו ממוקם בלב הכפר, הוא מוקף בפינות טבע קסומות ונוכל לבחור מספר לוקיישנים לצילומי הטבע. אל צילומי הטבע נביא אביזרים מהסטודיו ואת כל ציוד הצילום הדרוש ונעניק לך חוויה ייחודית, רומנטית, ומרגשת. והתוצאות עוצרות נשימה!

חוויה ייחודית

צילומי היריון הם חוויה מרגשת, מצחיקה, מהנה, רומנטית, ומעצימה. אני מאמינה שעל מנת שתרגישו בנוח על סט הצילום אני צריכה להתאים את עצמי אליכם. מערכת יחסים אישית, יחס חם, חיוך, פתיחות והבנה הם הדרך שלי ליצירת אינטימיות וקרבה שמאפשרים למצולמים להוציא את המיטב שבהם. אני בונה קשר אישי ונותנת לכם את המרחב להיות פשוט אתם. התוצאה היא צילום אותנטי, לא מבוים, ומזכרת של רגעים, תחושות ורגשות כנים ונוגעים.

קיימת אפשרות להוסיף לחבילת הצילום גם סטייליסטית אישית, איפור אישי ע"י מאפרת מקצועית ותסרוקת אישית ע"י ספר, כל אלו בתיאום מראש.

 

 

השאירו פרטים ושמעו על המבצעים שלנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן