בוק בת מצווה

מזל טוב! הגעת לגיל מצוות והבת-מצווש שלך בפתח. זהו אירוע של פעם בחיים, בו את חוגגת את המעבר מילדה לאישה ומתחילה פרק חדש בחייך. אנו מבינים שחגיגות בת המצווה הן מאורע משמעותי בחייך ובחייך הסובבים אותך, את כבר אינך ילדה ועל כן אנחנו נותנים לך ביום זה את זכות הבחירה: תוכלי לבחור היכן ברצונך להצטלם (בתוך הסטודיו, בחוץ בטבע, או בשניהם, או בכל מקום אחר שתבחרי בו), תוכלי לבחור עם אלו תלבושות ואביזרים תרצי להצטלם, ותוכלי לבחור גם עם מי תרצי להצטלם ולצרף לצילומים משפחה וחברות.

ביום הצילומים את במרכז, כל הסטודיו עומד לרשותך ואת המצטלמת היחידה בסטודיו והצילומים מותאמים אליך.

בסוף הצילומים תקבלי בוק בת מצווה יפיפיה, מעוצב ומהודר. כיום אין אירוע בת מצווה ללא בוק בת מצווה. זהו בוק שילווה אותך עם השנים ובו ננצור עבורך את הרגעים המרגשים והיפים.

צילומים קלאסיים בסטודיו:

בכניסה לסטודיו יעמדו לרשותך חדר הלבשה ופינת קפה מפנקת, סלון נעים בו תוכל המשפחה להמתין לך במשך הצילומים, מלתחה עם מגוון תלבושות ואביזרים ופינת איפור.

בסטודיו תצטלמי על מגוון רקעים ותוכלי לבחור פרטי ליבוש ואביזרים מהמלתחה העשירה שלנו: תלבושות מיוחדות, תכשיטים, צעיפים, כובעים, כפפות, אקססוריז, שמשיות, ועוד ועוד

תוכלי לצרף אליך לצילומים חברות טובות וגם הן תוכלנה לבחור פרטי לבוש ואביזרים מהמלתחה העשירה.

במידה ותרצי קיימת אפשרות להוסיף לחבילת הצילום גם סטייליסטית אישית, איפור אישי ע"י מאפרת מקצועית ותסרוקת אישית ע"י ספר, כל אלו בתיאום מראש.

צילומים בחוץ:

הסטודיו ממוקם בלב כפר מע"ש, באווירה כפרית, בין שדות ופרדסים מוקף בפינות טבע קסומות המאפשרות לך לשלב צילומי סטודיו קלאסיים עם צילומים בטבע.

בנוסף אנחנו מעניקים לך את זכות הבחירה לבחור כל לוקיישן אחר תרצי לקיים בו את הצילומים. את יכולה לבחור כל מקום שתרצי להצטלם בו ואנחנו נגיע עד אליך עם כל ציוד הצילום הדרוש. זה יכול להיות בפארק, בחוף הים, אצלך בבית, בבית הספר, ובכל מקום אחר שתרצי. נוכל להגשים עבורך משאלות ולשמר את הרגעים המיוחדים שלך בגיל 12 במקומות הקרובים לליבך.

השאירו פרטים ושמעו על המבצעים שלנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן